Müşteri Yorumları

- Lorem ipsum dolor sit amet, conectetur adipiscing elit, sed do eiusmod.
EDA NUR ERSOY Resim
ROZERİN MELİS TANRIKULU Resim
Serkan KARABAY Resim
ZÜBEYDE ESİN Resim
Hasan YENİLMEZ Resim
Özge ATEŞ Resim

EDA NUR ERSOY

Eğitmen

tavsiye üzerine Melek Hanıma ulaştım. Birçok travma üzerine çalıştık ve kısa sürede olumlu etkilerini gördüm. Her seansta beni aydınlatan sunduğu objektif bakış açıları ve gösterdiği yollarla bana çok yardımcı oldu. Danışanlarını kısa sürede çok iyi tanıyor ve alanında oldukça tecrübeli. 3 aydır hem yüz yüze hem de online olarak görüşüyoruz. uzakta olduğum için çoğunlukla online görüşüyoruz. iki şekilde de seanslarımız verimli geçiyor. bir psikolog arayışındaysanız hiç tereddüt etmeden, hatta zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Çözdüğümüz sorunların yanı sıra yaşam kalitemi artırmamı, gözümdeki ışığı yeniden canlandırmamı sağlayan melek hanıma teşekkürler :)

ROZERİN MELİS TANRIKULU

ÖĞRETMEN

Gittiğim ilk haftadan itibaren hayatımda değişim sağlayan yer. Şuan 5 hafta oluyor gideli. iyi ki gitmişim ve kendime yatırım yapmayı seçmişim bu güzel aileyle. Başta Melek hanım ın sizi hiç yargılamaması seans süresi dolduğu halde seansın amacına ulaşmadığını hissettiğinde uzatması, size değer verdiğini güler yüzüyle yansıtması, çok farklı teknikler uygulaması bunlar benim için kıymetli şeyler. Ayrıca naif sekreteri ve pıtırcık kaplumbağaları ve rahatlatıcı müzik seçimleri ile güzel bir ortama sahipler. büyük bir şans. çevremdekilere önermeden duramıyorum :)

Serkan KARABAY

Web Yazılımcı

Öncelikle gösterdiğiniz özen ve ilgi için çok teşekkürler. panik atak için başvurduğum ve aldığım tedavi sürecinden çok memnun kaldım. Diş, çene sıkma üzerine de tedavime devam. Kutsal bir meslek ve herkes aynı şekilde icra etmiyor. Tekrar teşekkürler hocam.

ZÜBEYDE ESİN

YÖNETİCİ

Başlarken öylesine başlayıp, bittiğinde başka bir ben olduğum, her zaman diğer seansı beklediğim merkez. Melek hanım başta olmak üzere görevli herkese ilgili alaka ve profesyonel çalışmalarından ötürü çooook teşşekkür ederim. sayenizde kendimi buldum ...

Hasan YENİLMEZ

İnşaat Mühendisi

Diğer psikologlara göre ilgisi ve bilgisi daha iyi olduğundan dolayı tercih ettim. Korkularımı yenmeme sebep oldu. Güzel bir süreç geçirdik. Çok memnun olduğum bir süreçti. Teşekkürler hocam.

Özge ATEŞ

Avukat

Hepimizin çocukken diş doktor fobisi olur ya, bu yaşıma kadar süren bu korkumu atmamda bana en büyük desteği veren Hocama Teşekkür ediyorum. Çünkü o koltuğa oturduğunuzda tek beklediğiniz size olan gülümsemesi ve güven vermesidir. korkumu kısa sürede yendim çok teşekkür ederimmm :)

Bize Yazın

Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bizimle yaşadığınız deneyimleri olumlu veya olumsuz bize yazabilirsiniz.

image